U bent hier
Proef van de multiculinaire specialiteiten in Antwerpen-Noord
Op zaterdag 30 maart kan iedereen proeven van de wereldkeuken in Antwerpen-Noord. De handelaars van de Handelstraat en de Korte Zavelstraat zetten een lange tafel buiten vol met gerechten uit de Marokkaanse en Indische keuken. Liefhebbers kunnen een bord vullen en proeven van deze versbereide geserveerde hapjes. Het evenement draagt de naam ‘Antwerpen-Noord serveert.’
Door de enorme verscheidenheid aan nationaliteiten kent Antwerpen-Noord een grote diversiteit aan handelszaken en restaurants. Deze buurt staat bekend als een plek waar men alle ingrediënten voor de internationale keuken kan vinden. Elke winkelstraat biedt specifieke verse, exotische en bijzondere producten aan. Zo is de Handelstraat een interessante winkelstraat voor de Marokkaanse keuken.
De handelaars van de Handelstraat en de Korte Zavelstraat willen dit extra onderstrepen en koken op zaterdag 30 maart met producten uit de eigen winkel. Van 14 tot 17 uur serveren ze typische Marokkaanse en Indische schotels als buffet in de Korte Zavelstraat. Voor slechts 2 euro kunnen liefhebbers een bord vullen met tal van specialiteiten en proeven van de multiculinaire keuken in Antwerpen-Noord.
‘Antwerpen-Noord serveert!’ wordt mogelijk gemaakt in samenwerking met lokale handelaars van de wijk en financieel ondersteund door de stad Antwerpen, Vlaanderen en Europa. Dit is het slotevent dat de EFRO-ondersteuning voor terreinmanagement van het winkelgebied Antwerpen-Noord afrondt.
Verantwoordelijke schepen: Koen Kennis, schepen voor middenstand