Stulp: een nieuwe pop-up in Antwerpen voor jong talent

Op 26 maart 2015

De jonge onderneemsters Stéphanie Spens (24) en Katrien Ronsse (24) toverden een leegstaand douanegebouw op het Eilandje om tot een gezellige pop-up. Het duo wil bezoekers creatief inspireren en opkomende artiesten steunen. ‘Stulp’ is open tot 31 mei 2015.

‘Stulp’, een nieuwe pop-up op het Eilandje, staat voor workshops, exposities van lokaal talent, optredens, filmavonden, brei-avonden, volkskeukens, feesten, rommelmarkten en andere events. Geïnteresseerden kunnen zich drie maanden lang verwachten aan een gevarieerde agenda waarbij verschillende interesses zoals muziek, ‘upcycling’, handwerk, koken, fashion & design en fotografie & andere beeldende kunsten aan bod komen.

Naast het uitgebreide aanbod aan activiteiten kunnen bezoekers er ook genieten van een drankje in een met gerecycleerd materiaal ingerichte ruimte of op het terras met zicht op het water.

Projectsubsidies van de stad

‘Stulp’ werd mee mogelijk gemaakt met projectsubsidies die de stad Antwerpen uitreikt aan jongeren onder de 26 jaar. Iedereen die in Antwerpen een tijdelijke, vernieuwende of originele activiteit wil opzetten voor een brede en jonge doelgroep (tot 26 jaar), kan zo’n subsidie aanvragen.

Meer info over de projectsubsidies is te vinden op www.jongeren.antwerpen.be. Klik hier voor de rechtstreekse link.

Stulp

Verantwoordelijke schepen: Nabilla Ait Daoud, schepen voor jeugd

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is