U bent hier
Zorgbedrijf Antwerpen en district Antwerpen organiseren evenement voor wie voor iemand zorgt

Zorgbedrijf Antwerpen en het district Antwerpen organiseren op zaterdag 14 november een evenement voor wie zorgt voor een ouder, partner of buur. Wie zorgt voor iemand, wil ook wel eens horen hoe anderen dat ervaren. In het Zuiderpershuis is iedereen daarom welkom voor een talkshow met bekende en minder bekende mantelzorgers.
Het evenement ‘Kom gerust langs’ is gratis en combineert ontspanning met informatie en tips. Als afsluiter is er een driegangenmaaltijd. Er is opvang voor wie dat nodig heeft.
Programma
14.30 uur: onthaal
15 tot 16.30 uur:
welkomstwoord door districtsschepen voor cultuur, senioren en sociale zaken Lieve Stallaert
talkshow met bekende en minder bekende mensen die iemand uit hun omgeving helpen in het dagelijks leven: Sandrine André, Kathleen Aerts, Nancy Mattelé, May Arnouts en huisarts Tom Jacobs - met Sven Pichal als moderator
18 uur: driegangenmaaltijd voor 6,20 euro: tomatensoep, vol-au-vent en rijstpap
doorlopend: livemuziek, infostands, filmpjes, wedstrijd waarmee een aankoopcheque van 100 euro van De Schakel, de winkel van Zorgbedrijf Antwerpen, te winnen is
Meer info
evenement ‘Kom gerust langs’ voor wie voor iemand zorgt
zaterdag 14 november van 14.30 tot 19 uur
Zuiderpershuis, Waalsekaai, Antwerpen
gratis - Voor het driegangenmenu betalen bezoekers 6,20 euro.
Reserveren kan tot vrijdag 6 november op het telefoonnummer 03 338 92 44.
meer details en informatie op www.zorgbedrijf.antwerpen.be/komgerustlangs
Dit evenement is een samenwerking van Zorgbedrijf Antwerpen en het district Antwerpen, mogelijk gemaakt dankzij middelen van de burgerbegroting.
Verantwoordelijken: Fons Duchateau, voorzitter Zorgbedrijf Antwerpen